Architektūros fondas
Ieškoti
Atšaukti
Nuotraukos aut. Marius Lukošiūnas.

Prisidėk prie Architektūros fondo veiklų įgyvendinimo

Prisidėti prie mūsų veiklų įgyvendinimo gali kiekvienas! Ar tai būtų savanoriavimas, ar finansinė parama, o gal palaikymas žodžiu – kiekvienas veiksmas mums yra itin svarbus kuriant, puoselėjant ir aktualizuojant architektūros kultūrą. Esame širdingai dėkingi visiems neabejingiems architektūros entuziastams, padedantiems mums įgyvendinti itin platų veiklų spektrą ir užtikrinti, kad architektūros kultūra būtų prieinama visiems. Jeigu prisidėti norėtumėte ir jūs, žemiau rasite būdus, kaip galite tai padaryti.


Paremk jau dabar

Siekiame, kad visos mūsų veiklos ir renginiai būtų atviri ir prieinami visiems, todėl juos organizuojame nemokamus. Jeigu norite ir galite finansiškai prisidėti prie mūsų veiklų ar atsidėkoti už galimybę dalyvauti renginiuose, kviečiame tai padaryti savo noru – tereikia užpildyti žemiau esančią lentelę ir paremti mus pasirinkta suma. Visos surinktos lėšos bus panaudotos tolesniam projektų įgyvendinimui.

2
5
10
15
20

Skirk dalį savo GPM architektūros kultūrai, edukacijai ir sklaidai

Jeigu norėtumėte prisidėti ir prie mūsų veiklų – tai galite padaryti skirdami dalį savo gyventojų pajamų mokesčio. Tai nieko nekainuoja, bet gali labai daug!

Jūsų skiriama parama mums leidžia sėkmingai vykdyti savo misijas ir puoselėti architektūros kultūrą Lietuvoje. Skirdami dalį savo gyventojų pajamų mokesčio, prisidedate prie mūsų įgyvendinamų projektų: atviros architektūros savaitgalių „Open House Vilnius“ ir „Pastatai kalba“, Keliaujančių architektūros dirbtuvių, kritinio turinio apie architektūrą platformos „Aikštėje“, „A Pokalbiai“ ciklų, Eksperimentų platformos ir kitų svarbių veiklų.

Prašymą skirti dalį GPM galima užpildyti kasmet iki gegužės 2 d. Tai padaryti itin lengva – instrukciją, kaip skirti paramą, rasite čia. Mūsų paramos gavėjo identifikacinis kodas – 126391219.

Jei kiltų klausimų, rašykite mums el. paštu labas@archfondas.lt – mielai atsakysime ir padėsime.

Nuotraukos aut. Giedrius akelis.

Savanorystės galimybės Architektūros fonde

Savanorystė – nepakeičiama Architektūros fondo varomoji jėga. Mūsų projektai kasmet suburia šimtus savanorių, prisidedančių prie renginių įgyvendinimo. Siekiame puoselėti aukštą savanorystės kultūrą, todėl savanorystė Architektūros fonde suteikia išskirtines galimybes pažinti architektūrą, ją kuriančius žmones ir įvairus profesionalus, įgyti praktinių viešojo kalbėjimo bei pasakojimo meno patirčių ir prisidėti prie architektūros kultūros puoselėjimo bei sklaidos. Itin plačiame ir įvairiame savanorių būryje garantuojame gerus įspūdžius bei nepamirštamas akimirkas!


Nuotraukos aut. Andrius Aleksandravičius.

Rėmėjams

Privačių verslų ir žmonių parama mums yra nepamainoma – ji padeda užtikrinti aukštą renginių kokybę, pasirūpinti šimtais savanorių ir sukurti nepamirštamas bei turiningas akimirkas lankytojams. Mūsų organizuojamuose projektuose siūlome daugybę bendradarbiavimo galimybių, tad labai kviečiame prisidėti prie mūsų veiklų ir kartų švęsti architektūrą!