Architektūros [aktualijų] fondas kviečia į Birželio 11 dieną, 17 val. Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiančią paskaitą ir diskusiją „Eco fabrication. Remaking architecture“. 

Dr. Cristian Suau iš Škotijos Strathclyde’o universiteto skaitys paskaitą „Eco fabrication. Remaking architecture“. Architekto ir akademiko Cristian Suau vykdomi tyrimai aprėpia tvariosios architektūros, urbanistikos ir architektūros teorijos sritis. Jo ilgametė veikla išsiskiria eksperimentinių tyrimų sinteze su dizaino praktika kurios dėka paliečiami tiek technologiniai, tiek ir socialiniai architektūros ir urbanistikos klausimai. Dr. Suau yra dirbęs architektu ir projektų vadovu Office for Metropolitan Architecture (OMA) komandoje, Roterdame. Jis yra laimėjęs keletą tarptautinių apdovanojimų architektūros ir urbanistikos srityse (Europan, Bicentenario Chile: Rambla for Citizenship ir pan.). Šiuo metu Cristian yra tarptautinės dizaino platformos Ecofabrica vadovas.

Išsamiau apie pašnekovą: http://www.ecofab.org/

Diskusijoje dalyvaus architektas Mindaugas Reklaitis (K-Lab.lt), miesto antropologė Jekaterina Lavrinec (Laimikis.lt) ir menininkas Andrius Ciplijauskas (BeePart.lt) kuris pasakos apie tai kaip Pilaitės mikrorajone atsirado eksperimentinis BeePart pastatas ir kokios veiklos šiuo metu jame vyksta. Kviečiame prisijungti.

Daugiau informacijos: arch@archfondas.lt

Paskaita nemokama, vyks anglų kalba