Architektūros fondas rudenį įsikurs kultūros komplekso Sodas 2123  erdvėje. Įkvepianti kaimynija ir nuolat ieškanti, kurianti, eksperimentuojanti, idėjas auginanti Architektūros fondo savastis skatina ieškoti netradicinių erdvės sprendimų, kurie veiktų ir kaip erdvės eksperimentų aikštelė, ir kaip nuolatinė organizacijos darbo erdvė. Taigi Architektūros fondas klausia: ar galima iš naujo išrasti darbo erdvę?  Kaip sukurti geresnę darbo aplinką už zoom’ą?  Kas yra ofisas šiandien ir po 5 metų? Koks būtų nuolat mutuojantis, kintantis kraštovaizdis darbo kambaryje? Gal tai erdvė plug in’ams? Gal tai infrastruktūra dalintis? O gal tai erdvinių galimybių ekosistema? Ar darbe turi dominuoti stalai, stalčiai, lentynos ir kavos aparatai? Kaip veiktų ofisas-galerijoje-ofise? Ar erdvė darbui yra perteklius? Be ko neįsivaizduojama mimialiausia darbo erdvė?  Darbo erdvė yra žmogaus įrankis, ar žmogus veikia kaip darbo erdvės įrankis? 

Kviečiame architektus, menininkus, interjero dizainerius bei šios srities studentus teikti idėjas vizijų konkursui DARBOVAIZDIS. Tai mąstymo ir darymo eksperimentas, kuriame kūrėjai kviečiami ne tik teikia savo idėjas, bet ir jas patiems įgyvendinti Architektūros fondo erdvėje.

Erdvė: pirmame aukšte ~40m

Funkcija: ofisas galerijoje ofise

Dalyviai: menininkai, architektai, interjero dizaineriai ir šių sričių studentai

Erdvės apžiūrėjimas:  2020 m. liepos 2 d.  Norinčius dalyvauti apžiūrėjime prašome iki  birželio 29 d. registruotis ČIA. Dėl erdvės apžiūrų ir kitų klausimų teirautis arch@archfondas.lt arba 8 675 06605 (Indrė)

Idėjų pateikimas: iki 2020 m. liepos 20 d. Darbus prašome pateikiami el. paštu arch@archfondas.lt

Apimtis: iki 3 vnt. A3 pdf

Prizai: 3 x 500€ trims smagiausioms idėjoms. Su vienos iš idėjų autoriais toliau bus bendradarbiaujama įgyvendinant projektą.

Idėjos įgyvendinimas: iki  2020 m. spalio 1d., kartu su Architektūros fondo komandos pagalba. Biudžetas – 5000 eur.

Info apie erdvę ir sąlygas ČIA