Prieš mėnesį skelbėme atvirą eksperimentinės erdvės interjero vizijų konkursą DARBOVAIZDIS, kuriame kvietėme permąstyti darbo erdvės kaip kraštovaizdžio arba darbovaizdžio sampratą, ją interpretuoti ir įgyvendinti būsimoje Architektūros fondo erdvėje kultūros komplekse Sodas 2123 Vilniuje.

Sulaukėme 9 įkvepiančių darbų ir šiandien su dideliu džiaugsmu kviečiame susipažinti su jais. Dėkojame konkurso dalyviams visiems ir kiekvienam asmeniškai už savas darbovaizdžio interpretacijas ir gaivias idėjas! 

DARBOVAIZDŽIO DARBAI čia Juos nuo rugpjūčio 7 d. taip pat galite pamatyti Architektūros fondo erdvėje kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 23, Vilnius).

ŠA ATELIER

/ I VIETA ir įgyvendinama idėja /

AČIŪ, ŠA ATELIER, už harmoningą baigtumo ir nebaigtumo vaizdinių dermę kuriant darbovaizdišką identitetą. Ir už įžvalgiai apgalvotus bei konceptualiai gaivius sprendimus. 

GABRIELĖ ČERNIAVSKAJA „Darbotopas + Darbocenozė“

/ II VIETA /

AČIŪ, Gabriele, už aukštai iškeltą konceptualumo kortelę ir tinklinį požiūrį į tinklinę organizaciją.

ŠILTA ŠIAURĖ „Šiltnamis“

/ III VIETA /

AČIŪ,  ŠILTA ŠIAURE, už eleganciją ir retą konceptualumą, kuris nukreiptas ne į formas, o į žmogų ir jo vidinį darbovaizdį.

INBLUM „Archfondas išsinešti“

honorable mention /

AČIŪ, INBLUM, už išgirstą kvietimą sukurti konceptualią erdvę, už nuorodas į šiuolaikinį meną ir už gaivų pasiūlymą daugiau laiko leisti lauke.

AGNĖ JACUNKSAITĖ ir LINA ALBRIKIENĖ „Architektūros fondo eksperimentinė laboratorija“

AČIŪ, Agne ir Lina, už energiją ir širdį, sudėtą kuriant meniniais sprendimais prisodrintą erdvę kasdieniam Architektūros fondo darbui.

DONATAS LINKUS „Ofisas/galerija/ whatever dar prireiktų“

AČIŪ, Donatai, už lengvą, plačią ir autentišką filosofiją bei neblėstantį DIY džiaugsmo populiarinimą.

KOTRYNA ČERKAUSKAITĖ / Į̃KURĖS 

AČIŪ, Kotryna, už nesuvaidintą „less is more“ filosofiją ir gerai apgalvotus, maksimaliai universalius ir ekonomiškus sprendimus.

MARIUS LUKOŠIŪNAS „Darbovaizdis: Pieva gano v1.0“

AČIŪ, Mariau, už pasiilgtą meilę spalvai ir drąsą ieškant Architektūros fondui išskirtinio, tapybiško charakterio.

RAIGARDAS SINKEVIČIUS

AČIŪ, Raigardai, už kokybišką ir racionalų interjero erdvės suvaldymą, nepamirštant autentiško charakterio, praktiškumo ir biudžeto.