LINA yra nuolat auganti Europos platforma, sudaryta iš 32 institucijų, dirbančių architektūros ir kitose, su erdvine kultūra susijusiose srityse. Platforma kasmet skelbia atvirą kvietimą, kurio metu atrinkti kūrėjai ir komandos kviečiami bendradarbiauti ir dalyvauti LINA architektūros programoje, kurią iš dalies finansuoja „Kūrybiška Europa.“  

Šiemet LINA ieško novatoriškų asmenybių ir komandų, užsiimančių erdvinėmis praktikomis ir norinčių savo teorines bei praktines patirtis pritaikyti kuriant geresnę mūsų bendrą ateitį. Labiausiai laukiami dalyviai, kuriuos domina mentorystės, mokymo, rezidencijų, mokslinių tyrimų, rašymo veiklos, noras pristatyti savo darbus bei kurti prasmingas programas. Nors kelionės nėra pagrindinis platformos tikslas, LINA ieško besidominčių tarptautiniu bendradarbiavimu.

Atviras kvietimas siekia padėti naujiems kylantiems kurėjams palikti savo pėdsaką, ir padrąsinti jų radikalias idėjas, suteikti platformą tiems, kurie dar nėra prasiveržę į tarptautinę auditoriją ir įsitvirtinę savo srityse. 

Amžiaus ribojimo nėra, tačiau dalyvauti gali tik šalių, dalyvaujančių „Kūrybiškos Europos“  programoje, gyventojai.

Dalyvavimas konkurse – nemokamas. 

Paraiška atvira iki rugpjūčio 1 d. 

Vienam atstovui iš 25 atrinktų LINA stipendininkų (gali būti komandos arba pavieniai asmenys) bus suteiktas apgyvendinimas ir kompensuojamos kelionės išlaidos (iki 350 EUR) į spalio 9-10 d. Kopenhagoje vyksiančią LINA konferenciją. 

Vėliau darbas pagal LINA architektūros programą reglamentuojamas sutartimis, kurias LINA stipendininkai pasirašys su LINA nariais. Viso proceso metu dalyviams padės LINA komanda. Sutartyse numatomi honorarai ir išlaidos, taip pat apibrėžiamas LINA stipendininkų atliekamo darbo mastas.Visus dokumentus ir paraiškos formas rasite platformos svetainėje https://lina.community, o LINA komanda atsakys į rūpimus klausimus (susisiekti galite adresu hello@lina.community).

Platformą LINA bendrai finansuoja Europos Sąjunga. Mūsų veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.