Lapkričio 11 dieną (ketvirtadienį), 18 valandą, Šiuolaikinio meno centro skaitykloje (Vokiečių g. 2, Vilniuje) buvo pristatyti keturi projektai iš neseniai įvykusių konkursų Kazachstane, kuriuose lietuviai užėmė aukštas vietas.

Kazachijos dramos teatras (pirmoji vieta). Projektavo: JAD ir „Architektūros linija“. Architektai: S.Pamerneckis, G.Čaikauskas, T.Mazūras, E.Geštautaitė, V.Pliadis, K.Tyla, A.Palšytė.
Rusų dramos teatras (pirmoji vieta). Projektavo: „Trys A.M.“ ir „SUTI“. Architektai: K.Reimeris, A.Garšvaitė-Reimerienė, S.Norviliūtė-Majerienė, G.Klimavičius, M.Nekrošius, A.Siaurusaitytė-Nekrošienė, asistentas M.Savickas.
Rekreacijos centras-parkas prie Maibalyko ežero (trečioji vieta). Projektavo: „Kristal Palace“ ir ASA. Architektai: S.Kuncevičius, M.Dagys, L.Kuncevičienė, Ž.Gudelis, A.Kuncevičiūtė, V.Jurgaitienė.
Kazachstano istorijos muziejus (2-3 vietos antrajame etape). Projektavo: Gintaras Klimavičius, Gintaras Čaikauskas, Vytautas Pliadis.

Projektai įdomūs ne vien dėl pelnytų aukštų prizinių vietų, bet ir dėl savo išraiškos, savito rytų kultūros interpretavimo. Projektuose atsispindi Kazachstano kultūra, papročiai ir istorija. Aukštos vietos rodo, kad padarytos įžvalgos buvo teisingos ir lietuviai geba kurti ne vien tik mums patiems įdomią architektūrą.