Trejoms dienoms buvusio alaus restorano Tauro Rago  teritoriją okupuos neformali-kūrybinė stovykla, kurioje bus tyrinėjamos alternatyvių urbanistinių veiklų galimybės. Stovykla, organizuojama Kritinio Urbanizmo Laboratorijos (Europos Humanitarinis Universitetas), kartu su Miodrag Kuč, architektu iš Berlyno, yra atvira visiems kūrybiškiems ir aktyviems žmonėms, suinteresuotiems galimybe demokratinėmis priemonėmis daryti įtaką šiandienos urbanizacijos procesams.

Programoje: kūrybinės dirbtuvės, site mapping, „pasidaryk pats“ (DIY) baldų gamyba, diskusijos, Tauro Rago teritorijos tvarkymas ir…instrumentai iš daržovių !

Kritinio Urbanizmo Laboratorija (EHU) – tai platformos principu veikianti laboratorija skirta studentams ir urbanistikos srityje dirbantiems praktikams. Kritinio Urbanizmo Laboratorijoje vykdomi tarpdisciplininiai miesto erdvių tyrimai, organizuojami seminarai, parodos ir kiti kultūriniai projektai, veikia nuolatos pildomas multimedijos archyvas.

http://www.ehu.lt

Miodrag Kuč – diplomuotas architektas/urbanistas, menininkas ir teoretikas. Jo tyrimų laukas ir domėjimosi objektai: trumpalaikių struktūrų įtaka sudėtingose urbanistinėse situacijose, taip pat marginalinių socialinių grupių erdvės įsisavinimo galimybės. M. Kuč įkurta studija ParaArtFormations šiuo metu veikia urbanistinių tyrimų, planavimo, meninių intervencijų mieste ir mikropolitikos srityse.

http://www.paraartformations.net/ 

Kviečiame dalyvauti renginyje:

  • rengiant retrospektyvinę mikro-ekspoziciją apie Tauro Ragą (gegužės 16 d.)
  • kuriant video instaliaciją/ performansą apie Tauro skulptūrą, stovėjusią šalia restorano (gegužės 16-17 d.);
  • vystant Collective Critical (Deep) Map bei pasidalinant savo žiniomis apie Tauro ragą ir Vilniaus modernizmo istoriją (gegužės 18 d.)

Renginys prasideda gegužės 16d. 11 val. 30 min.  prie Tauro rago

Renginio programa

Renginio žemėlapis

Rašykite el. paštu arch@archfondas.lt.

*J.U.S.T.- JAMMING UNDERUSED SOCIALIST TREASURES