Jeigu tu domiesi galimybe tapti savanoriu-gidu ir sutiktum ištiesti pagalbos ranką likus vos savaitei iki renginio, kviečiame tapti renginio pastiprinimu!

Savanoriai turės unikalią galimybę atrasti ir patirti Vilniaus architektūrą bei būti atsakingiems už vieną paskirtą pastatą savaitgalio metu. „Open House Vilnius“ pastatai jau turi mentorius, kurie paruoš ekskursijos (pasakojimo) tekstus ir supažindins Jus, savanorius, su pastatų erdvėmis ir jų istorija.

Savanoriaujant „Open House Vilnius“ susipažinsi su Vilniaus pastatais, sužinosi įdomių istorijų ir pažinsi architektūrą; kartu su komanda vesi ekskursijas ir koordinuosi srautus savo pastate; sužinosi pasakojimo meno (ekskursijų vedimo) subtilybių mokymų metu; turėsi galimybę patyrinėti Vilniaus pastatus dar iki renginio – bandomųjų ekskursijų metu; bendrausi su daug smalsių lankytojų; su visa gausia savanorių bendruomene dalyvausi uždarymo renginyje (laukia apdovanojimai); ir švęsi architektūrą!


Registracijos anketa >>


„Open House Vilnius“ – 2023 m. gegužės 13–14 d. vyksiantis atviros architektūros savaitgalis, supažindinantis lankytojus su išskirtine Vilniaus architektūra. Jau devintus metus organizuojamas renginys prie komandos kviečia prisijungti pastatų savanorius! Renginys kvies aplankyti 60 programos pastatų, kurie suburs kelių šimtų savanorių komanda.