Kviečiame savanorius prisijungti prie „Pelkių paviljono“ ekspedicijų komandos! Jeigu esi jautrus, mąstantis ir žingeidus, Tave domina architektūra, biologija, dizainas, mokslas ir menas – tuomet kviečiame tapti tarpdisciplininio tarptautinio „Pelkių paviljono“ projekto komandos dalimi.

„Pelkių paviljonas“ – tai „Architektūros fondo“ projektas, atstovaujantis Lietuvą 16-oje Venecijos architektūros bienalėje. Projektui suburta architektų, filosofų, meninkų ir kuratorių komanda tyrinėja architektūros, žmogaus ir pelkės santykį globaliame ekosisteminiame kontekste, siekiant atrasti naujas materialias ir nematerialias architektūrines formas „Pelkių paviljonui“ sukurti, kuris bus statomas Venecijoje 2018 metais. Daugiau apie projektą čia.

Savanoriai ekspedicijų metu tirs pelkės fenomeno ir architektūros santykį pasitelkiant tarpdisciplinines tyrimo priemones, pradedant teoriniu tyrimu ieškant ir sisteminant informaciją, ir baigiant praktiniais tyrimai išvykose į pelkę, gamos tyrimų centrus, pokalbiais su pelkių tyrinėtojais ir pan. Ekspedicijų tyrimai prasidės jau lapkričio mėnesį, o jų metu surinkta informacija bus išleista leidinio forma ir naudojama kuriant „Pelkių paviljono“ koncepciją. Savanoriai susikurs asmeninį savanoriavimo grafiką ir veiklai skiriamo laiko kiekį pagal pasirinktus dominančius tyrimo klausimus. Savanoriauti kviečiame ne jaunesnius nei antro kurso studentus.

Norinčius prisijungti prie „Pelkių paviljono“ ekspedicijų komandos prašome užpildyti šią formą iki 2017 lapkričio 5 dienos.

Laukiame Tavęs!

„Pelkų paviljono“ ekspedicijų komanda