Atviro kvietimo metu atrinkti 25 kūrėjai ir komandos taps LINA platformos dalyviais ir bus pakviesti kartu kurti LINA architektūros programą – visoje Europoje vykstančių renginių ciklą, kuriame nusimato daugybė galimybių bendradarbiauti su pripažintomis institucijomis. Dalyviai taip pat bus pakviesti į 2024 m. LINA konferenciją Sarajeve spalio 3–4 d.

Apie LINA

LINA yra Europinė platforma – 34 organizacijų, dirbančių architektūros ir kitų su erdvės kultūra susijusių sričių sankirtoje, tinklas. Platforma siekia įgalinti kylančius mąstytojus ir praktikus, su tikslu skatinti į regeneracines praktikas ir „de-growth“ principus nukreiptus projektavimo ir statybos procesus. 

Vis didėjantis muziejų, universitetų, mokslinių tyrimų tinklų, fondų, trienalių, bienalių ir kitų Europos ir Viduržemio jūros regiono organizacijų – LINA narių – susivienijimas vykdo daugybę renginių visame žemyne. Programą bendrai finansuoja Europos Sąjunga.

Ko mes ieškome

Ieškome novatoriškų kūrėjų ir kolektyvų, kurie savo teorines ir praktines žinias pritaiko geresnei mūsų bendrai ateičiai, kuria erdvines praktikas kvestionuojančias status quo. Norime pakviesti naujus ir kylančius balsus, sustiprinti jų inovatyvias idėjas ir padėti palikti savo pėdsaką architektūros ir erdvinių praktikų lauke. 

Siekiame suteikti platformą tiems, kurie dar nėra prasiveržę į tarptautinę auditoriją ir nėra įsitvirtinę savo srityse. Amžius nėra apribojimas, tačiau dalyvauti gali tik Europos Sąjungos „Kūrybiškos Europos“ programoje dalyvaujančių šalių gyventojai.

Ieškome norinčių dalyvauti mentorystės, mokymo, rezidencijų, mokslinių tyrimų, rašymo veiklose, pristatyti savo darbus ir drauge kurti prasmingas programas. Kviečiame besidominančius tarptautiniu bendradarbiavimu ir norime paskatinti žmones, kuriems rūpi mūsų planetos ateitis ir kurie pritaria mūsų etinėms vertybėms.

Finansavimas

Atviro kvietimo dalyvio mokesčio nėra. 25 atrinktiems LINA dalyviams (pavieniams asmenims, o jei paraiška teikiama nuo komandos – komandos atstovui) bus suteiktas apgyvendinimas ir kompensuojamos kelionės išlaidos (iki 350 EUR), kad galėtų dalyvauti spalio 3-4 d. Sarajeve vyksiančioje LINA konferencijoje. 

Vėliau dalyvavimas LINA architektūros programoje reglamentuojamas sutartimis, kurias LINA dalyviai pasirašo su LINA nariais. Viso proceso metu jiems padės LINA komanda. Sutartyse numatomi honorarai ir išlaidos, taip pat apibrėžiamas LINA dalyvių atliekamo darbo mastas.

Papildoma informacija

Visus dokumentus ir paraiškos formas galima rasti LINA tinklalapyje lina.community

Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. paštu hello@lina.community.

Nekantriai laukiame naujos LINA dalyvių kartos!


lina.community >>