Spalio 27 d. (sekmadienį) Architektūros [vaikų] fondas kviečia į kūrybines dirbtuves vaikams ir jų tėvams „Atvirlaiškiai iš Kauno“!

„Atvirlaiškiai iš Kauno“ – kūrybinės dirbtuvės vaikams ir jų tėvams, skirtos skatinti sąmoningą žvilgsnį į mus supančią aplinką, miestą ir architektūrą.

Kūrybinių dirbtuvių metu kartu su vaikais sieksime prakalbinti architektūrą stebint ją per foto-objektyvą – kviesime vaikus fiksuoti Kauną iš savo perspektyvos ir taip tyrinėti savo aplinką pagal šešias temas:

1) miestas ir vanduo (pagrindinė „Kauno architektūros festivalio“ tema),

2) siluetai;

3) konstrukcijos;

4) paviršiai ir medžiagos;

5) mastelis;

6) įėjimai.

Vaikų užfiksuoti kadrai dirbtuvių metu virs tikrais atvirukais, kurie renginio dieną bus eksponuojami viešoje erdvėje. Po renginio visi atvirukai, kaip trumpų žinučių apie Kauną ir jo architektūrą nešėjai, bus išsiųsti paštu vaikų nurodytiems adresatams.

Vieta: Kauno Akropolis, pagrindinis (Griunvaldo) įėjimas.

Laikas: Sekmadienis (10.27), nuo 11 iki 16 val.

Svarbu! Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, tačiau su savimi reikia turėti fotoaparatą arba fotografuojantį telefoną, kuriame veiktų internetas arba būtų kitas būdas nuotraukai perkelti į kompiuterį.

Pirmą kartą tokias dirbtuves Architektūros [vaikų] fondas surengė Londone, „Archikids“ festivalio metu. Daugiau informacijos apie procesą ir rezultatus: http://archfondas.lt/lt/vaiku/irasas/architekturos-vaiku-fondas-archikids-festivalyje

Už renginiui suteiktą erdvę dėkojame Kauno Akropoliui!