Kviečiame prisijungti architektus ir architektūros entuziastus, viešinimo, dizaino specialistus bei žmones, norinčius dirbti su savanoriais, turinčius renginių organizavimo, gerų vadybos bei rėmėjų paieškos įgūdžių. 

Open House Vilnius – ambicingas projektas, kasmet atveriantis išskirtinės kokybės architektūros objektus mieste ir sulaukiantis didelio vilniečių bei miesto svečių susidomėjimo. Būti festivalio komandos dalimi – tai kurti architektūros šventę mieste, nešti renginio idėją, dirbti komandoje, diskutuoti ir dalintis idėjomis bei rūpesčiais, planuoti darbus ir įgyti unikalios organizacinės patirties.

Open House Vilnius festivalio organizavimas paremtas savanoriškais pagrindais – organizatorių ir koordinatorių komandą veikti motyvuoja ne finansinis atlygis, tačiau simbolinis vienkartinis užmokestis įgyvendinus projektą numatomas.

Visus, norinčius prisidėti prie Open House Vilnius komandos, kviečiame iki lapkričio 6 d. (imtinai) užpildyti šią anketą.

Su atrinktais kandidatais bus susisiekta lapkritį ar gruodį ir jie bus pakviesti pasikalbėti.

Jei kiltų klausimų, susisiekite – info@openhousevilnius.lt

Daugiau informacijos apie nuostatus ir atsakomybes nuorodoje: https://www.openhousevilnius.lt/open-house-vilnius-2024-komanda-iesko-pastiprinimo/