Rugpjūčio 8-ąją, privačios vakarienės restorane Delta Mityba metu, svečiams (Eksperimentų platformos ir ZK/U Berlin projekto „Knowledgescapes of Urban Utopias“ dalyviams) buvo išdalinti „parametrų meniu“, kuriais jie naudojosi. Kiekvienas dalyvis gavo vieno parametro valdymą, nustatant reikšmę (1-10) kiekvienam šešiolikos minučių ratui, ir reaguojant į tai. Parametrai: dokumentacija, mobilumas, komunikacija, našumas, tvarka, tinkamumas, socialinė distancija, humoras, nuspėjamumas, greitis, elegancija.

Kaip padažas, dalyviams buvo duota skaityti po eilutę Liam’o Gillick’o tekstą „Should Be: Organisational Pathways Restated“ kas ratą. Tekste yra 84, 12 svečių kiekvienas gauna po 7 eilutes, 7 ratams. Oho, puikūs skaičiai – pagalvoju ruošdamasis.

Vakarienė testavo kaip svečiai gali režisuoti vykstančią patirtį patiems nustatant jos parametrus, bei reaguojant į papildomas, atsitiktinai atsirandančias aplinkybes. Nors vakaro pradžia buvo pažymėta pernelyg komplikuotos struktūros užmetimu svečiams iš viršaus žemyn, ilgainiui išsivystė duotojo įrankio panaudojimas kaip vakarą režisuojanti jėga.

Raktas!? -neveikiančių struktūrų kūrimas, kur žmonės improvizuoja ir gelbėjasi. Rašo protokolą.

Meniu: Erik Vojevodin. Lokacija: Delta Mityba. Svečiai: Architektūros fondas, Eksperimentų platforma, Knowledgecapes of Urban Utopias