Jau šį sekmadienį (11.24) vyks nepaprastai išradingas, be galo azartiškas ir pirmasis Lietuvoje, Europoje, o gal ir visame pasaulyje – miegamojo rajono golfo turnyras.

Urbanistai mums sako – miegamuosiuose rajonuose yra per daug erdvės, joje nėra ką veikti. Mes atsakome – golfo laukams taip pat reikia daug erdvės, bet niekas nemano, kad juose reiktų tankinti gyvenamuosius namus. Todėl Karoliniškių mikrorajone PASIDARYK PATS principu įrengėme pirmąjį golfo aikštyną!

Registruokis k-lab@k-lab.lt vienas, su draugais ar šeima, ateik ir išbandyk pirmasis mūsų įspūdingą trasą. Joje yra net 9 duobutės, o žaidimo taisyklės itin paprastos ir adaptuotos specialiai Karoliniškėms. Jei nežinai kaip atrodo golfo lazda –  ne bėda, mes visi tai darysime pirmą kartą. Nugalėtojų lauks tikrai vertingas prizas, o visų kitų – supersmagus laikas gryname ore!

Startinė duobutė prie K-lab, L. Asanavičiūtės g. 46, įrankius daliname 12.00.

IKI!

Karoliniškių architektūros laboratorija (K-LAB) – atvira eksperimentinė komunikacijos erdvė tipiniame Karoliniškių daugiabutyje. Iki pat gruodžio mėnesio K-LAB dirba su įsitvirtinusiais stereotipais apie miegamuosius rajonus, gyvai tyrinėja Karoliniškes ir organizuoja daug tęstinių veiklų bei akcijų, provokuodami gyventojus įsitraukti, patvirtinti arba paneigti stereotipus bei atrasti savo gyvenamąjį rajoną iš naujo.

k-lab@k-lab.lt  Facebook: K-LAB, www.k-lab.lt  

L. Asanavičiūtės g. 46, Vilnius