Evelina architektūros studijas pradėjo Vilniaus technikos universitete, vėliau tęsė Norvegijos mokslo ir technologijų universitete, kur 2021 m. apgynė magistro darbą „Sankirtos gydantiems dialogams: Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės atvejis". Evelina tiria, kaip architektūra ir erdvinė patirtis, kuri yra socialinis-politinis-ekonominis konstruktas, veikia individo agentūrą ir jo suvokimą. Ji svarsto, jei žmogus susiduria su psichikos sveikatos sunkumais, galbūt kenčia ir jį supanti visuomenė. Reaguodama į tai, ji vykdo eksperimentinę meninių tyrimų platformą @avoidlesscommunities susibūrimams / laikinoms/nuolatinėms bendruomenėms, kurioje tiriama pirminė tokių apibrėžimų kaip individas / (ne)svetimas / bendruomenė / visuomenė, reikšmė.

2021 metais ji stažavosi Lietuvos paviljone, Julijono Urbono projekte: Lietuvos kosmoso agentūra: žmonių planeta 17-ojoje tarptautinėje Venecijos architektūros bienalėje.
2022 prisidėjo prie Roberto Narkaus projekto „Gut Feeling“ tyrimų ir plėtros komandos Lietuvos paviljone 59-ojoje tarptautinėje Venecijos meno bienalėje.
Šiuo metu ji dirba „StartFM“ radijo laidos „Mixed feelings“ vedėja, kurioje kartu su visuomenininkais, menininkais, politikais, psichiatrais (ir kt.) aptaria įvairias veiklas ir meno praktikas, susijusias su (viešosios) psichikos sveikatos iššūkiais.