Šiais metais festivalis susilaukė 36 400 lankytojų, kurių dalis, kad patektų į norimą objektą, nepabūgo laukti ir 3-4 valandas. Daugiausia kantrybės prireikė ketinusiems aplankyti Vilniaus koncertų ir sporto rūmus — ten eilės driekėsi nuo pat ankstyvo ryto. Šis brutalistinės architektūros statinys sulaukė daugiausia lankytojų — net 2016. Ne ką mažiau populiarūs buvo ir kiti miesto centre esantys objektai: Pirklių klubas-Verslo centras ir Juozapo Montvilos kolonija Lukiškėse, o VU Botanikos sodo Žaliasis pastatas (augalas) Kairėnuose ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas (Vileišių rūmai) jau keletą metų iš eilės yra vieni iš favoritų.

Prie renginio prisidėjo ir ekskursijas vedė 500 savanorių, kurie intensyviai, entuziastingai keletą mėnesių ruošėsi tam, kad architektūros savaitgalis taptų kokybišku, idomiu ir maloniu nuotykiu tiek architektūros ekspertui, tiek mėgėjui.

Jubiliejinis „Open House Vilnius“ kvietė pažinti ir patirti miestą kitomis perspektyvomis: festivalio lankytojai galėjo ne tik susipažinti su architektūros paslaptimis, bet ir pamatyti jos įkvėptus kūrinius. M.K.Čiurlionio namai-muziejus muzikiniais kūriniais papildė net penkiuose pastatuose vykusias ekskursijas, o šiuolaikinio šokio ir performanso menininkai pakvietė į netikėtus, bet labai įdomius erdvių potyrius Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose, „Swedbank“ centrinėje būstinėje ir Šiuolaikinio meno centre.