Apsnigtą šeštadienio popietę mažieji planetos lobių sargybiniai, dalyvaujantys Gatvės gyvos edukacijų šeštadienio programoje, aplankė Kultūros kompleksą SODAS 2123 ir susipažino su žiedinės ekonomikos veikimo principais ir organinių atliekų rūšiavimo projektu – ,,Com(e)posting“. 

Gabrielė Janilionytė, atstvojaunanti kolektyvą ​​​„Micro-empathy​“, ​supažindino vaikus su SODAS2123 kompleksu – edukacijos dalyviai aplankė vidinį kiemelį, sužinojo apie jame esančius​ iš perpaunadojamų medžiagų sukurtus​ suoliukus​, skulptūrų parką​, ​aplankė ​ekologišką ​bendruomenės daržą​, kur ​susipažino su čia snaudžiančiu​ ​​„Vivarium​u​​​“ ir ,,Com(e)posting projektu. 

Vėliau, edukacija persikėlė į Architektūros fondo erdves, kur dalyviai ​klausėsi žaismingo ,,Com(e)posting“ projekto kūrėjų (Emilija Rakutienė, Augustas Lapinskas) pasakojimo apie organinių atliekų rūšiavimą,​ to svarbą ir skirtingus kompostavimo būdus, beigi susipažino su ,,Vivariumo“ kūrimo istorija ir veikimo principais.

Renginio organizatoriai: Gatvės gyvos ir Micro-empathy iniciatyvinė grupė. Dirbtuvių vedėja: Gabrielė Janilionytė. Pranešėjai:  Emilija Rakutienė ir Augustas Lapinskas.

www.micro-empathy.com

Partneriai: Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungaSODAS 2123Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje