„Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ šių metų programai ieško savanorių – architektų, menininkų, mokytojų ir kitų bet kokios kitos profesijos kūrybingų žmonių – norinčių vasaros metu skirti 5 dienas kūrybinei veiklai su Lietuvos regionų vaikais ir jaunimu. Aplikuoti galima užpildant šią anketą iki 2023 m. birželio 14 d. 

„Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ (KAD) – Architektūros fondo inicijuojamas projektas, šiemet apdovanotas Prezidento iniciatyvos „Lietuvos galia“ statulėle. Iniciatyva siekia atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti įdomus, žaismingas, įtraukiantis užsiėmimas, įgyvendinamas realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis. Dirbtuvių metu drauge su vaikais ir jaunimu įrengiama nauja arba perprogramuojama esama miestelio viešoji erdvė.

Projektą rengia viešoji įstaiga Architektūros fondas kartu su Britų taryba. Architektūros fondo veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.