Malmės bibliotekoje eksponuojama paroda yra trijų architektūros ir darbo su bendruomenėmis srityje veikiančių organizacijų iš Lietuvos, Švedijos ir Danijos bendradarbiavimo 2022-2023 m. rezultatas. 2022 m. Architektūros fondo projektas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės“, Växtvärket (Švedija) bei AIM (Danija) laimėjo Nordic Culture Point konkursą, skirtą bendradarbiavimo tinklų kūrimui Baltijos šalyse. Parodoje bus eksponuojami šių projektą vykdančių trijų organizacijų darbai, įgyvendinti pastaraisiais metais. 

Markučiai. Nuot. aut. Pijus Girdžiušas

Parodoje „Keliaujančios architektūros tinklas. Kuriame viešąsias erdves kartu“ pristatomi Švedijoje, Danijoje ir Lietuvoje taikomos dalyvaujamumu grįstos architektūros praktikos pavyzdžiai, iliustruojantys kolektyviai kuriamos fizinės aplinkos procesus, suteikiantys aiškias gaires ir metodologiją kaip galima savo gyvenamąją aplinką kurti kartu.

Paroda yra architektūros ir kultūros festivalio „Malmö in the Making“ programos dalis. Parodą finansuoja Nordic Culture Point. Paroda įgyvendinama bendradarbiaujant su Lietuvos kultūros atašė Švedijoje, Suomijoje ir Danijoje. Parodą remia Lietuvos kultūros institutas.